İkonik Atmosferiyle The Twenty Two Hotel

23 Haziran 2022

Edward dönemine ait bir malikanede klasik Fransız stilini öne çıkaran The Twenty Two Hotel, konaklama keyfini, eğlence, müzik ve özel lezzetler ile bir araya getiriyor. Detayları AJournal’da ele alıyoruz.

Londra'da yer alan The Twenty Two Hotel, iç mimar Natalia Miyar ve işletmeci Navid Mirtorabi’nin altı yıl süren proje çalışmaları sonucunda eşsiz ambiyansı ile misafirlerini karşılıyor.


Konforun ve zamansız estetiğin zarif adresi The Twenty Two, tüm gün hizmet veren restoranıyla özel lezzetleri keyifli anlarla bir araya getiren muhteşem bir buluşma noktası.

Konuklarına kendilerini evdeymiş gibi rahat hissettirmeyi başaran ve aynı zamanda sunduğu yaşam alanıyla ziyaretçilerini yaratıcılık ve estetikle buluşturan otel, çeşitli yeme-içme, dinlenme, eğlence alanları ve otuz bir özel odasıyla benzersiz bir hizmet veriyor.


Geleneksel parçaları çağdaş yorumlarla buluşturan tasarımları ile dikkat çekici bir dekorasyon yaratmayı başaran The Twenty Two, iç mekanlarda tercih ettiği vintage objeler ve mobilyalarla başka bir zamana yolculuk vadediyor.


19. yüzyıla atıfta bulunan tarzıyla kırmızı, mavi ve siyahın zarif tonlarını otelin her köşesinde hissettirirken Napolyon dönemine ait parçalarla da gerçek bir nostalji esintisi yaratıyor.


Özel üyeler için Grosvenor Meydanı'na bakan bir oturma odası ve teras, dans etmek isteyenler için ise bir müzik odası ve kokteyl keyfine özel bir bar bulunuyor. İran halıları ve 19. yüzyıldan kalma lambrileri ile otelin sevilen restoranı ise geleneği ve modernliği bir araya getiren eğlenceli ve davetkar bir enerjiye sahip.