Kapaklı Efsane Yola Çıktı

27 Ocak 2019

Cep telefonları çıktığında, en moda onlardı. Motorola RAZR, bu defa 1500 Dolarlık fiyat etiketiyle geri dönüyor.

"Söylentiler, Verizon’a özel üretilecek, 1500 dolar fiyat etiketine sahip bir RAZR’ın hazırlandığı yönünde. Geçmişte de Motorola ile Verizon’un sıkı bir işbirliği içinde olduğunu göz önüne aldığımızda bu durum oldukça mantıklı geliyor."

İlk Motorola RAZR'ın ne kadar popüler olduğunu hatırlayın. Lenovo şirketi şimdi, bu efsane telefonu yenilemenin peşine düşüyor. Motorola’nın kapaklı telefonu RAZR, devamlı fırlayan tuşlarına ve sık sık arızalanan menteşelerine rağmen döneminde kullanıcılarının vazgeçmek istemediği bir telefondu. Birkaç yıl önce Android bir telefon olarak diriltilmeye çalışılan serinin yenilenmesi tekrar gündeme getirildi.

Görünüşe göre Lenovo seriyi diriltmek için elindeki imkanları seferber etmeye hazırlanıyor. Söylentiler, Verizon’a özel üretilecek, 1500 dolar fiyat etiketine sahip bir RAZR’ın hazırlandığı yönünde. Geçmişte de Motorola ile Verizon’un sıkı bir işbirliği içinde olduğunu göz önüne aldığımızda bu durum oldukça mantıklı geliyor. Yine de 1500 dolarlık fiyat etiketini göz önüne aldığımızda bu telefonun, eski telefon kadar başarılı olup olmayacağı tartışmaya açık.

Telefon hakkındaki bilgilerimiz şu anda kısıtlı: söylenene göre cihaz eskisi gibi kapaklı bir telefon ve son derece pahalı! Cihazın teknik özellikleri, tasarımı ya da başka herhangi bir konuda açıklanmış bilgi yok henüz. Ancak telefonun başarısına göre serideki diğer telefonlar, örneğin daha küçük ve ince olan KRAZR telefonlar da yeniden hayata döndürülebilir.