Kapı zilinde teknoloji devri

28 Haziran 2019

Çinli teknoloji şirketi EZViz tarafından piyasa sürülen yeni nesil kapı zili hayatınızı kolaylaştırmanın yanında evinizi de daha güvenli kılıyor.

Büyük bir evde yaşıyorsanız her kapı çaldığında kapıya koşmak, kapıda kimin olduğunu öğrenmek oldukça zor. Evinizde işiniz ile ilgilenirken sizin için kapıyı açan, yüksek çözünürlüklü kamera sistemi ile kapıda kimin olduğunu anında size bildiren yeni teknoloji kapı zili EZViz DP1 ile artık kapılar da akıllanıyor.


Consumer Electronics Show 2018’de Tüketici Onur Ödülü sahibi bu yeni nesil akıllı kapı zili 4.3 inç LCD ekranı ve 124 dereceye sahip kameraları kapıda kimin olduğunu size anında bildiriyor. Hatta “insan tanıma” sistemi sayesinde daha misafiriniz zili çalmadan kapıya kimin yaklaştığını görebiliyorsunuz. Akıllı telefona entegre olabilme özelliği ile de EZViz DP1 rakiplerinden bir adım öne çıkıyor.

EZViz DP1’in özellikleri bunlarla da sınırlı değil. Gece görüş modu sayesinde her daim hizmetinizde olan bu son teknoloji kapı zili elegan tasarımı sayesinde evinizin dekorasyonu ile de uyum sağlayabiliyor. Mikrofonları ise daha siz kapıya ulaşmadan kapıdaki misafirinizle iletişime geçmenize olanak sağlıyor.