Kedi Aşıklarına Özel Koleksiyon: Catogram

12 Kasım 2018

Tüm kedi ve köpek sevenler için iyi haber; Louis Vuitton, İngiliz stilist, editör ve illüstratör Grace Coddington ile bir araya gelerek, şimdiye kadarki en şirin kapsül koleksiyonunu ‘Catogram’ı sundu.

"Coddington, bu seri için ikonik Louis Vuitton monogramını, hayranlık uyandıran Fars kedileri Pumpkin ve Blanket’in ve Léon Gherquière’nin köpeği Léon’un çizimleriyle birleştirdi."

30 yıllık kariyerine 1988'de American Vogue'da başlayan ve ünlü moda çekimlerinde, etkileyici dramatik görüntüler eşliğinde hikayeler anlattan eski model ve Amerikan Vogue yaratıcı direktörü Welsh Grace Coddington, illüstrasyonlarıyla Louis Vuitton’un belki de şimdiye kadarki en sevimli koleksiyonuna hayat verdi.


Louis Vuitton'un kadın koleksiyonlarının sanat yönetmeni Nicolas Ghesquière ile birlikte tasarlanan koleksiyonun ilhamı kedi sevgisinden geliyor. Coddington, bu seri için ikonik Louis Vuitton monogramını, hayranlık uyandıran Fars kedileri Pumpkin ve Blanket’in ve Léon Gherquière’nin köpeği Léon’un çizimleriyle birleştirdi ve bu yeni desen ‘Catogram’, City Steamer, Neverfull ve Speedy gibi klasik Louis Vuitton çantaları, ayakkabıları, şapkaları ve diğer ikonik Louis Vuitton ürünlerinde kullanıldı.


Coddington’un uzman gözünü eşleştiren ve çoğu insanın çok güzel kürklü yoldaşları için sevdiği eşi, eğlenceli ve sevimli çantaların bu sezon biraz da olsa çıkacağından eminiz. Louis Vuitton x Grace Coddington kapsül koleksiyonu 2 Kasım itibariyle Louis Vuitton mağazalarında satışa sunuldu.

Louis Vuitton Catogram koleksiyonu üzerine sevimlilik dozu yüksek 15 saniyelik kısa filmi izleyebilirsiniz.