Kendin Ol: ‘Yohji’

12 Kasım 2018

Onun moda dünyasındaki yeri ne sorgulanmaya ne de eleştirilmeye açık bir noktada, trendlerin çok ötesinde bir yerde duruyor. Şimdi büyük usta Yohji Yamamoto, ‘Yohji’ kokusunu yeniden tanıştırıyor.

"Kendi özel ‘karanlıklarında’ kendi özel mesajlarını, Yohji Yamamoto klanına anlatan parfüm serisi, minimalist paketlemesiyle de kişiye özel hissinin altını çiziyor."
Moda dünyasında Y-3 adı altında Adidas ile devam eden çalışmalarıyla çizgisini ana akımla buluşturan, moda dünyasına bu zamana kadar unutulmaz bir imza atan Yohji Yamamoto parfüm atmosferine giriyor şimdi. Olması gerektiği gibi, "Yohji" ismiyle adlandırılan seri, markanın kilit değerlerinin altını çizen, altı farklı kokuyla ortaya çıkıyor.

Yarım düzine parfüm serisi, kendi net mesajlarıyla ve kokularıyla konuşuyorlar. Sadeliği, kişilik kutlamalarını, dekonstrüksiyonu selamlıyor bu koleksiyon. Kendi özel ‘karanlıklarında’ kendi özel mesajlarını, Yohji Yamamoto klanına anlatan parfüm serisi, minimalist paketlemesiyle de kişiye özel hissinin altını çiziyor.

Her “Yohji” kokusu şimdi 210 euro fiyat etiketiyle klanın üyelerini bekliyor.