Kendine Ait Bir Ada

02 Aralık 2018

Lükslerinizden vazgeçmeden her şeyden uzaklaşıp doğayla bütünleşebileceğiniz tek kişilik bir ada, Gladden Private Island.

"Resort'un menüsü de Gladdens bahçesinden toplanmış organik sebze ve meyveler, Karayip Denizi'nden direkt sofraya gelen balıklar ve özel koleksiyondan şaraplarıyla, misafirlerin lüks doğaya dönüş kaçamağına eşlik ediyor."

Kapılarını her defasında yalnızca bir çift için açan Gladden Private Island, dünyanın en kişiye özel adası olma iddiasıyla yola çıkmış. Öyle ki, adada görev alan personel bile kolayca ulaşılabilir bir mesafede yer alan başka bir adada kalıyor.


Ada, Karayip Denizinde, Belize Set Resifi'nin kıyısında yer alıyor. Belize Set Resifi, Kuzey yarım kürenin en büyük set resifi olmakla birlikte, sıra dışı denizaltı yaşamıyla UNESCO’nın dünya mirası listesindeki koruma altında bulunan alanlardan bir tanesi. Resort'un, denizaltının güzelliklerini gözlemlemek isteyen misafirleri için profesyoneller eşliğinde şnorkelle ve tüple dalış imkanları da mevcut.


Sahili beyaz kumlarla örtülü adaki resort, kendisini çevreleyen doğal estetikle uyum içinde inşa edilmiş. Resort'un menüsü de Gladdens bahçesinden toplanmış organik sebze ve meyveler, Karayip Denizi'nden direkt sofraya gelen balıklar ve özel koleksiyondan şaraplarıyla, misafirlerin lüks doğaya dönüş kaçamağına eşlik ediyor.