Kinetiğin Güçlü Sanatı

08 Mart 2018

Sadelik, yüksek kalitede tasarım gerektirir.

“Mühendislerin ve tasarımcıların ortak çalışması sonucunda ortaya çıkan Mazokist’i özel kılan noktalar ayrıntılarında gizli.”

1920’lerin centilmen havasını üzerinde taşıyan Mazokist, klasik sürat teknelerinin modern yorumlanmış örneklerinden. 9 metrelik zarif tasarımı ve 42 knot hıza çıkabilen motoru ile kendi sınıfının en iyisi kabul edilen bu tenke, kişiye özel tasarlanan dümeni ve kokpit masası sayesinde sürücünün tam performansta, maksimum konfora ulaşacağını garanti ediyor.

Mühendis ve tasarımcıların ortak çalışması sonucunda ortaya çıkan Mazokist’i özel kılan noktalar ise ayrıntılarında gizli. Kaliteli malzemelerle somutlaştıran aerodinamik çizgiler, teknenin çetin dalgalar üzerindeki performansını öne çıkarıyor. Bu tasarımı tamamlayıcı motor ise Diesel uzmanı Yanmar’ın dokunuşu ile taçlandırılıyor. Mazokist ile çıkacağınız her yolcuğu benzersiz kılmak içinse pilot koltuğu, dümen, geri çekilebilir güverte merdivenleri, benzin kapağı, destekleme üniteleri gibi detaylar da bir terzi gibi ustalıkla dizayn edilmiş. 

Mazokist’in tamamen el işçiliği ile oyulmuş, kumlanmış ve cilalanmış gövdesi, zarif olduğu kadar aynı zamanda dirençli. Simetrik yapısı ile göz zevkinize hitap eden tekne, su üzerindeki kaliteli yolculuğun yeni formülü. Art of Kinetik firması tarafından üretilen Mazokist, yat sanatı ve mükemmel performansı arasında yakalanması oldukça güç bir denge kuruyor. Siz de olabilecek en iyi şekilde süratin keyfini çıkarmak isterseniz, Mazokist hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.