Kısa seyahatlerinizdeki yeni yardımcınız

14 Haziran 2019

Away’in en son müşterilerine tanıttığı kabin içi valizi The Bigger Carry-on, göründüğünden çok daha fazlası.

Amerika merkezli Away, 2015 yılında seyahat piyasasına giriş yaptığından beri kullanıcıların hayatını kolaylaştırmanın yollarını arıyor. Markanın son olarak müşterilerine tanıttığı The Bigger Carry-on isimli kabin içi valizi beklentilerin çok üstüne çıkarak seyahatlerinizdeki en yakın arkadaşınız olmaya aday.


İsminden de anlaşılacağı üzere The Bigger Carry-on 58 santimetrelik uzunluğu ve 37 santimetrelik genişliği ile klasik kabin içi valizlerinden biraz daha büyük. Bu extra genişlik kullanıcılarına daha fazla depolama alanı sağlarken 10 gün yetebilecek kıyafet ve malzemeyi tek bir valize sığdırmayı vadediyor. Genişliğinin yanı sıra The Bigger Carry-on iki adet fazladan iç bölmesi ile kullanıcıların eşyalarını ayrı bölmelerde saklamasına yardımcı oluyor.


Teknolojinin nimetlerinde yararlanan Away, bu lüks kabin içi valize elektronik aletlerinizi şarj edebilmeniz için bir adet çıkarılabilen batarya da eklemiş. 360 derece dönebilen tekerlekleri, ayarlanabilir sapı, deri detayları ve şifreli kilidi ile The Bigger Carry-on kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya odaklı bir valiz. Bu muhteşem valizi daha da kullanıcı dostu yapan özelliği ise kilosu. Bütün bu özelliklerine rağmen The Bigger Carry-on sadece beş kilogram ağırlığında.

Alüminyum kaplaması sayesinde The Bigger Carry-on oldukça da dayanıklı. Away kullanıcılarına ömür boyu garanti vadediyor.