Kişisel Koçunuz Akıllı Telefonunuzda

07 Temmuz 2017

Zepp Golf 2 ile her vuruşunuzun mükemmel olduğundan emin olun.

“3D vuruş analizi yapabilen Zepp Golf 2, sopa hızı, el hızı, sopa açısı ve gerilme hareketinin uzunluğu hakkında detaylı bilgi verirken, vuruşunuzu tekrar oynatıp izlemenize olanak sağlıyor.”

Disiplin ve sportmenliğin esas alındığı golf, diğer spor dallarından ayrı bir yere sahip. Zevkli ama zor olan golfün dikkat ve konsantrasyon gerektiren vuruş anlarına hazırlanmak içinse uzun antrenmanlar gerekli. Stance, grip ve swing postürlerinden her birini mükemmelleştirip, vuruşunuzu en iyi şekilde gerçekleştirmenize yardım etmek üzere artık yeni bir yardımcınız var: Zepp Golf 2.

3D vuruş analizi yapabilen Zepp Golf 2, sopa hızı, el hızı, sopa açısı ve gerilme hareketinin uzunluğu hakkında detaylı bilgi verirken, vuruşunuzu tekrar oynatıp, baştan seyretmenize olanak sağlıyor. İzleyici sisteminin yanı sıra, hem tabletinize hem de telefonunuza yükleyip kolayca kurabileceğiniz aplikasyon sayesinde kişisel koçunuz artık her daim yanınızda.


Golf eldiveninize takabileceğiniz küçük bir sensör sayesinde her hareketinizi inceleyip kaydeden Zepp, güçlü ve zayıf yönlerinizi en iyi şekilde analiz edip size geri dönüşlerde bulunuyor. Profesyonel rehberliği sayesinde kısa sürede kendinizi geliştirebileceğiniz ders modu, Zepp’in popüler özelliklerinden biri. Diğer izleme sistemlerinin aksine oyun süresince telefonunuza bakmanızı gerektirmeyen işletim sistemiyle de kendinizi oyuna verip geri kalan her şeyi Zepp’e bırakabilirsiniz. 


Profesyonellerin sporcular için tasarladığı Zepp ürünleri arasında tenis, futbol ve beyzbol gibi farklı spor dalları için de sensör ve aplikasyonları bulunuyor. Zepp dünyasına girip, kişisel antrenmanınızı en iyi hale getirmek için Apple’ın web sitesinden aplikasyon ve sensörler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.