Kişiselleştirilebilen valizler ile seyahatinizde stilinizden ödün vermeyin

26 Temmuz 2019

Amerikalı şirket Roam tarafından geliştirilen son teknoloji valizler kullanıcısının isteğine göre kişiselleştirilebiliyor.


Uzun bir uçak yolculuğunun ardından bagajınızın gelmesini beklerken valizinizi hiç karıştırdınız mı? Eğer cevabınız evet ise merak etmeyin, yalnız değilsiniz. Sıkıcı ve sıradan valizlerden bıktıysanız ve seyahat ederken valizinizin kullanışlı olduğu kadar stilinizi de yansıtmasını istiyorsanız Amerika merkezli Roam tarafından geliştirilen kişiselleştirilebilir valizler tam sizlik.


Hemen hemen her ay, en son teknolojik beceriler ile donatılmış valizler piyasaya sürülüyor. Sektör teknolojiye odaklanırken piyasada gitgide azalan kişilik sahibi valizler Roam’ın devreye girmesinde ön ayak olmuş. Roam müşterilerine dört farklı boyut seçeneği sunuyor. Kabin içi boyu The Jaunt, büyük kabin içi boyu The Jaunt XL, orta boy The Journey ve büyük boy The Globetrotter ile Roam müşterilerine valizin içini istedikleri gibi kişiselleştirmelerine ve kendi kullanım şekillerine göre yeniden dizayn etmelerine olanak sağlıyor.


Polikarbon maddesinden yapılan Roam valizleri hafif olmalarının yanı sıra çizilmelere karşı dayanıklılıkları ile de kullanıcı dostu. Otomatik bir kilit ile kullanıcılarına sunulan valizler ek kilit almanıza da gerek bırakmıyor. Ergonomik tutacakları ve bilyeli tekerlikleri ile Roam’ın kullanışlı valizleri her türlü engebeli yolda kullanıcısına rahatlık sunuyor.


Roam’ı sektördeki diğer rakiplerinden ayıran özelliği ise valizin dikişinden renklerine kadar her ince ayrıntısının kişiselleştirilebilir olması. Şirket müşterilerine bir milyonun üzerinde farklı renk kombinasyonu vadediyor. Eğer valizinizi kişiselleştirmek istiyor ve nereden başlayacağınıza karar veremiyorsanız da Roam’ın tasarım ekibiyle birlikte hazırladığı örnek tasarımlardan bir tanesini satın alabilir ve kendi küçük dokunuşlarınızı ekleyebilirsiniz.