Lady Gaga yeni kozmetik markasını tanıttı

19 Temmuz 2019

Amerikalı müzisyen ve aktris Lady Gaga yeni kozmetik markası Haus Laboratories ile makyaja bakışınızı değiştirecek.


Müziği, dansı, sahne şovları ve son olarak da “A Star Is Born” filmindeki oyunculuğu ile adından söz ettiren Amerikalı sanatçı Lady Gaga CV’sine yeni bir başarı daha ekliyor. Geçtiğimiz hafta duyurduğu yeni markası Haus Laboratories kozmetik sektörüne giriş yapan Lady Gaga ilhamını ise kendinden alıyor.

“Gençken kendimi hiç güzel hissetmedim. İç ve dış güzelliğimi bulmak için mücadele ederken makyajın gücü ile tanıştım… Ben de makyaj ile denemeler yaparak annem gibi güçlü bir kadın olma hayalimi gerçekleştirmeye çalıştım. İşte tam bu sıralar Lady Gaga’yı buldum,” açıklamasıyla Instagram’da yeni kozmetik markasını duyuran sanatçı şimdiden makyaj ve güzellik meraklılarını heyecanlandırmışa benziyor.


Çeşitliliği ve eşitliği savunan koleksiyonun hayata geçirilmesi toplamda iki yıl sürmüş. Cinsiyetsiz bir yaklaşımla hazırlanan koleksiyonda yanaklar, gözler ve dudaklar için olmak üzere altı kategori bulunuyor. Farklı tarzlar için de alt kategorilere ayrılan koleksiyon bir kit halinde satışa sunulacak fakat isteyenler allık, göz farı ve ruj gibi ürünler içeren makyaj kitindeki ürünleri tek başına da satın alabilecek.


Amazon ile güçlerini birleştiren Lady Gaga Haus Laboratories ürünlerini sadece bu online platformda satışa çıkaracak. Daha önce benzeri görülmeyen bu anlaşma ile Haus Beauty altındaki Haus Laboratories sadece Amazon’da satılacak olan ilk güzellik markası olacak. Merakla beklenen ürünler Amerika, Fransa ve Almanya dahil olmak üzere dokuz ülkede Eylül ayında satışa sunulması bekleniyor.