Loewe, Paula’s’ın Ibiza Koleksiyonunu Le Bon Marché’ye Taşıyor.

06 Mayıs 2019

Loewe, İbiza’daki bohem burjuva yaşam tarzını kendi hippi çağına dahil etmeye çalışıyor.


İbiza’daki bohem burjuva yaşam tarzını kendi hippi çağına dahil etmeye çalışan Loewe, adanın ünlü markası Paula’s ile ortaklığının yeni enstalasyonu olarak Le Bon Marché’de bir pop-up mağaza açtı.

Paris La Rive Gauche bölgesindeki Le Bon Marché’nin yaklaşık 250 metrekaresini kaplayan ve 22 Haziran’a kadar açık kalacak mağaza, renkli baskılar, sepet bez çantalar, bir dondurma barı ile farklı şekil ve büyüklükteki kaktüslerle dolu.
Tüketiciler moda konusunda ilham almak ve alışveriş yapmak için telefonlarına daha çok bağlandıkça, markaların müşterileri mağazalara çekmek için daha yaratıcı hale gelmeleri, butikleri, yiyecek ve etkinlikler de içeren ayrıntılı bir yaşam tarzı yaklaşımıyla dönüştürmeleri gerekiyor.

Armin Heinemann ve Stuart Rudnick tarafından kurulan; İbiza’nın tarihi bölgesinde, yetmişli yıllara özgü elbiseler ve bluzlar satmaya başlayan Paula’s, adanın sanatçılar, uluslararası disko yıldızları ve yerlilerden oluşan eklektik topluluğu arasında yaklaşık otuz yıldır ilgi odağı olmaya devam ediyor.
Paula’s markasını İbiza’ya çocukken yaptıkları gezilerinden tanıyan Loewe yaratıcı yönetmeni Jonathan Anderson, markanın 2017 yılında Paula’s ile ortaklığını destekledikten sonra, Heinemann’ın arşivlerindeki orijinal baskı ve stiller üzerine çizimler yaptı. İspanyol markası geçen yaz, İbiza'daki Çağdaş Sanat Müzesi'ndeki bir pop-up mağazada Paula’s koleksiyonundan saçaklı şortlar, yazlık elbiseler ve kapişonlu havlular dahil olmak üzere plaj kıyafetleri sattı.