Londra’nın En Yenisi; Spiritland

30 Nisan 2019

Takdire şayan bir çaba ve emeğin sonucunda ortaya çıkmış olan, Londra’nın en yeni restoranı Spiritland, çevresine iyi bir şekilde adapte olmayı başarıyor.

Takdire şayan bir çaba ve emeğin sonucunda ortaya çıkmış olan, Londra’nın en yeni restoranı Spiritlandçevresine iyi bir şekilde adapte olmayı başarıyor. Başkentin en büyük performans alanlarından biri olan Royal Festival Hall’un yeni komşusu olan mekân, müzikseverler için şehirde gidilebilecek en doğru yer olarak olarak tespit edildi.
İstiridye barı ve açık ızgara mahsülleri ile zengin ve farklı bir menü sunarken, aşçı Moondog'un uluslararası mutfağı ile konuklarına bir lezzet şöleni yaşatıyor.

Müzik sahnesinin ayarlanması ortaklardan Patrick Perma- Malone'nun en zevk aldığı işlerden biri… Eski bir müzik mekânını andıran, kıvrımlı kabinler, perfore ahşapla karakterize edilen bir yemek odası, dev ekranlar ve ağır kadife perdelerle döşenmiş olan sahne, izleyici ile başarılı bir şekilde etkileşime girmeyi başarıyor.
Sonuç, Spiritland tarafından tasarlanan ve üretilen bir sistemle güçlendirilmiş canlı müzik eşliğinde, kahvaltı ve öğle yemeğinde dinlenme ve huzur bulmaya uygun bir restoran ve bar. 

 

Sonuç, Spiritland tarafından tasarlanan ve üretilen bir sistemle güçlendirilmiş canlı müzik eşliğinde, hem yemek hem dinlenmeye uygun bir restoran ve bar. 
Geçmiş zamanın ruhuna bulanıp, geleceğin teknolojisini ve damak tadını Londra’ya taşıyan bu yeni restoran, yerel halkın ve turistlerin yeni gözdesi olacak gibi duruyor.