Londra’nın ünlü barı İsviçre’de

23 Aralık 2019

Londra’nın sevilen mekanlarından Harry’s Bar şubat ayında kısa bir süre için Alpina Hotel’in konuğu olmaya hazırlanıyor.


İsviçre Alplerinin en çok tercih edilen kayak merkezlerinden Gstaad, önümüzdeki şubat ayında heyecanlı bir birlikteliğe sahne olmaya hazırlanıyor. Alpina Gstaad Hotel’in baş şefi Martin Göschel, Londra’nın ünlü mekânlarından Harry’s Bar’ın şefi Vincenzo Gorrasi ve yönetici Luciano Porcu ile birlikte 15-16 Şubat tarihleri arasında South Audley Sokağı’nın meşhur lezzetlerini İsviçre Alplerine getiriyor.


Otelin Michelin yıldızlı restoranı Sommet’in geçici olarak misafir edeceği Harry’s Bar, prosciutto ve kremalı tagliolini ve Akdeniz soslu tuzla bekletilmiş levrek gibi lezzetlerin yanında tadım menüleri de mevcut olacak. 

Dört tabaklı tadım menüsünde ise zeytin yağı ile marine edilmiş dana carpaccio, fırında makarna ve tavada öldürülmüş enginar ve domates mevcut. Tatlı olarak ise bitter çikolatalı dondurma veya bir İtalyan klasiği olan fıstıklı panna cotta’yı deneyebilirsiniz. Otelin şarap sorumlusu Pierfranco Lavra tarafından özel olarak hazırlanan şarap menüsü de Harry’s Bar’ın geçici yeni evinde gurmeler ile buluşacak. Harry’s Bar’ın lezzetli menülerinin yanında arzu eden misafirlere Alpina Gstaad otelin meşhur Japon mutfağından farklı lezzetler veya klasik İsviçre yemeklerinden bir ziyafet çekebilirler.