Louis Vuitton Çin yeni yılını özel saatler ile kutluyor

17 Ocak 2020

Modaevinin ikonik monogram desenlerini ve stilini Çin’in burçları sembolize eden hayvanlarla birleştiren Louis Vuitton akıllı saati Tambour Horizon ile Çin yeni yılını kutluyor.


Hem Çin yeni yılını hem de Fare Yılı’nı bu sene akıllı saati Tambour Horizon’ın yeni tasarımı ile kutlamak isteyen Fransız modaevi Louis Vuitton 12 farklı kadran tasarımını görücüye çıkardı.


Modaevinin artık ikonikleşen monogram desenlerini Çin’in burçlarını temsil eden 12 hayvanın illüstrasyonları ile harmanlayan Louis Vuitton akıllı saat tasarımında yeniliklere açık olduğunun da sinyalini veriyor. İllüstrasyonlara kendi dokunuşunu da vermek isteyen Fransız modaevi, saatin kadranını süsleyen hayvan çizimlerine markanın en beğenilen tasarımlarını da eklemeyi unutmamış.


Qualcomm Snapdragon 3100 işlemci taşıyan ve Android uyumlu çalışan akıllı saat Tambour 1.2 inç büyüklüğünde, 390 x 390 piksel çözünürlüklü yuvarlak AMOLED ekrana sahip. Kronograf, GMT ya da 3 kollu klasik saat gibi Louis Vuitton koleksiyonunda yer alan farklı ara yüzleri seçebileceğiniz gibi Android işletim sistemi sayesinde gelen telefon çağrılarını cevaplama, e-postalar, fitness takibi, hava durumu gibi akıllı saatlerde yer alan tüm fonksiyonları da kullanmaya imkân veriyor.

"LV City Guides” ve “My Flight” gibi akıllı saatin içerisine yüklenmiş uygulamalar sayesinde de çevrenizdeki otel, restoran ve mağazalara erişebiliyor veya uçuş bilgilerinizi görüntüleyebiliyorsunuz.