Louis Vuitton Temel Parçaları

01 Kasım 2021

Christopher ve Soft Trunk ailesi de bu çağdaş sofistikasyon düşüncesiyle tasarlanıyor: tamamiyle modern olan iki model günlük stillere hareket ve canlılık katmak için form ve işlevi birleştiriyor.

Louis Vuitton çantalar, daima hareket halindeki maskülen zarafetle ilişkilendirilmiştir. Christopher ve Soft Trunk ailesi de bu çağdaş sofistikasyon düşüncesiyle tasarlanıyor: tamamiyle modern olan iki model günlük stillere hareket ve canlılık katmak için form ve işlevi birleştiriyor. 


İlk kez 2004/2005 Sonbahar-Kış koleksiyonunda bir sırt çantası olarak sunulan Christopher, o zamandan itibaren birçok varyasyonuyla yeniden yorumlandı. Monogram Macassar ya da değerli deriler ile yenilenen Messenger, Sling veya Tote modellerinde vücut bulan ve Nigo ve Supreme tarafından yeniden tasarlanan çanta, artık her türlü yaşam tarzına uyum sağlayıp, birden çok sayıdaki cepleriyle günlük ihtiyaçları rahatça taşıyabilmeye yardımcı oluyor. 


Elde, sırtta veya omuzda; birçok farklı şekilde taşınabilen çantalar, siyah veya beyaz renklerinde, Taurillon Gommato, Monogram ve Damier modellerinde karşımıza çıkıyor. Christopher, ister şehir hayatı, ister günlük ister daha resmi olsun, tüm erkek stillerine uyum sağlıyor.


Virgil Abloh tarafından tasarlanan Soft Trunk ve Mini Soft Trunk olarak yeniden yorumlanan Soft Trunk ya da Handle Soft Trunk ve Wallet, Louis Vuitton’un ana koleksiyonun bir parçasını oluşturuyor. Maison’un ikonik sandığından ilhamla tasarlanan çanta, çoklu fermuarları, omuz askısı ve geniş ağzı ile arzulanan pratikliği sağlayarak mükemmel maskülen çantayı ortaya çıkarıyor. 

Kanvas ya da Taurillon Monogram, egzotik deriler ve niceleri gibi en iyi malzemelerle ve çeşitli boyutlarda üretilen, çapraz ve çoklu giyilebilen Soft Trunk, stil ve işlevi bir araya getiriyor. Takım elbise, palto veya kaşmir kazak ile her türlü stile uyum sağlayan model tarzını güncelleyip, hareketlerinizde uyumu yakalıyor.