Louis Vuitton’dan yeni nesil kablosuz kulaklık

31 Ocak 2020

Giyilebilir teknolojiye yaptığı yatırımlar ile son günlerde öne çıkan Fransız modaevi yeni kablosuz kulaklıkları ile teknolojiyi moda ile buluşturuyor.


Teknoloji devleri Apple ve Google’ın başını çektiği giyilebilir teknoloji aletleri günlük hayatımızın bir parçası olmayı başardı. Moda sektörü de giyilebilir teknolojiye kayıtsız kalmadı. Akıllı saatler ile başlayan moda ve teknoloji buluşması şimdilerde ise kablosuz kulaklıklara sıçramış durumda. Fransız modaevi Louis Vuitton da bu furyaya katılan modaevlerinin başında geliyor.

Akıllı saati Tambour Horizon ile hatırı sayılır bir başarı kazanan Louis Vuitton geçtiğimiz sene ilk kulaklığı Horizon Earphone’u tanıtmıştı. Yeni yıla kablosuz kulaklıklarının yeni tasarımı ile merhaba diyen modaevi yeni koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde tanıttı ve satışa sundu.


Tasarımının yanı sıra, güçlü ses kalitesiyle de teknoloji devlerine meydan okuyan Horizon kulaklıklar paslanmaz çelikten üretilen bir şarj kutusuyla satışa sunuluyor. Gürültü önleyici ve ortam dinleme özellikleri ile öne çıkan kulaklıklar beş farklı renk seçeneği ile kullanıcılara teknoloji ve şık tasarımı bir arada sunuyor.

New York merkezli Master & Dynamic’in MW07 model kablosuz kulaklıklarına Louis Vuitton dokunuşu ile hayata gelen Horizon kulaklıklar 10 mm berilyum sürücüleri, 3,5 saat pil ömrü ve ayrıntılı ses için AptX desteği ile geliyor. Kutusu tam şarj olduğun 10 saatlik bir kullanım vadeden Louis Vuitton kablosuz kulaklıklar markanın akıllı saatleri ile de tam uyumlu.