Louis Vuitton’dan yeni şehir rehberleri

15 Kasım 2019

Seyahat denilince akla gelen ilk modaevlerinden biri olan Louis Vuitton, efsanevi sandık ve bavullarına eşlik etmesi için şehir rehberlerinin 2019 edisyonunu yayınladı.


Bu sezon son moda bir tatile çıkmak isterseniz Louis Vuitton’un size bir sürprizi var. Bir yayınevine de sahip olan Fransız modaevi dünyanın dört bir yanındaki 30 şehre adanmış seyahat rehberlerinin yeni edisyonunu geçtiğimiz günlerde tanıttı. Kozmopolit gezginlerin vazgeçilmezlerinden olan Louis Vuitton şehir rehberlerinin yeni edisyonuna eklenen ve güncellenen 10 şehir ise Pekin, Lizbon, Londra, Moskova, New York, Paris San Francisco, Seul, Tokyo ve Singapur.

Yeni edisyonlar her şehrin yükselen trendlerini ve 20,000 fazla popüler mekânın incelmelerini kapsıyor. Rehberler her şehirdeki en son moda butik otelleri, restoranları, marketleri, mağazaları, tasarım merkezlerin, müzeleri ve en önemlisi sadece birkaç kişinin bildiği gizli mekanları gezginler ile paylaşıyor.

Louis Vuitton bu rehberler için ünlü isimlere de danışmış. Paris için mimar François-Joseph Graf, New York için şarkıcı Sophie Auster, ve Tokyo için ise mimar Kengo Kuma şehirlerinin en gözde mekanlarını Fransız modaevi için derlemişler.Şehir rehberlerinin yanı sıra Louis Vuitton’un yayın evi bu sezon farklı kitaplar ile hem moda severlerin hem de gezginlerin kalbini kazanma peşinde. The Fashion Eye isimli seyahat kitabı için ünlü moda fotoğrafçıları ile çalışan Louis Vuitton, dünyanın farklı şehirlerinin ve bölgelerin eşsiz fotoğraflarını modern seyyahlar için bir araya getiriyor.

Louis Vuitton Şehir Rehberleri ve The Fashion Eye’a, louisvuitton.com