Louis Vuitton’un Ses Dünyasına Girişi

27 Ocak 2019

Virgil Abloh ile yeni bir döneme geçen Louis Vuitton, tasarımcı/sanatçının DNA’sını sadece erkek koleksiyonlarına değil, geneline de yaymaya başladı.

"PVD kaplı paslanmaz çelik akustik muhafazalar, tek bir şarjla 3,5 saat dinleme süresi ve sezgisel dokunmatik kontrol elemanı ile 10 mm berilyum sürücülerini barındırıyor."

Louis Vuitton, New York City merkezli ses şirketi Master & Dynamic ile işbirliği içinde bir çift kablosuz kulaklık çıkardı. Markanın görsel evreninden ilham alınarak yaratılan ürün, Fransız moda evinin ses dünyasına ilk girişi. Lüks kulaklıkların 995 dolardan satışa çıkması bekleniyor.

Kablosuz kulaklık başlıkları MW07 güce sahip ve aslında piyasadaki diğer kulak içi kulaklıklara benziyor, lüks sembolü LV amblemini saymazsak. PVD kaplı paslanmaz çelik akustik muhafazalar, tek bir şarjla 3,5 saat dinleme süresi ve sezgisel dokunmatik kontrol elemanı ile 10 mm berilyum sürücülerini barındırıyor.

Kulaklıkla ilgili başka bir harika özellikse, tam şarj edildiğinde 10 saat daha pil ömrü sağlayan şarj çantası. Louis Vuitton kulaklıkları siyah, beyaz ve kırmızı monogram veya sarı ve mavi Louis Vuitton çizgileri dahil olmak üzere dört renkte geliyor.