Lüks Otel Grubu One&Only’den Yunanistan’da Yeni Bir Cennet

05 Temmuz 2024

One&Only Kéa Island, Atina lokasyonundan sonra misafirlerine eşsiz bir cennet sunuyor.

Atina'daki ilk şubesiyle geçtiğimiz yıl büyük beğeni toplayan One&Only, Yunanistan'daki ikinci tesisini de Kea Adası'nda açarak adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu yeni resort, adeta The White Lotus dizisinden fırlamışçasına lüks ve gizemli bir atmosfere sahip.

Atina'dan tekneyle sadece 45 dakika uzaklıktaki Kea Adası'nın batı kıyısında 65 dönümlük bir sahil şeridi üzerinde konumlanan One&Only Kéa Island, geleneksel otel odaları yerine 63 lüks villada konaklama imkanı sunuyor. Kerzner International CEO'su Philippe Zuber, "Her One&Only tesisi, doğal güzelliği ve yerel kültürü onurlandıran benzersiz bir tasarıma sahiptir. Artık iki farklı tesisimizle, One&Only'nin bakış açısıyla Yunanistan'ı keşfetmenin eşsiz bir yolunu sunuyoruz," diye belirtiyor. 


Gizli plajlar ve masmavi denizin arasında yer alan resort, Kiklad Adaları'nın özgün mimarisini yansıtan iç mekanlara sahip. Tanınmış mimar John Heah'ın imzasını taşıyan tesiste, özel plaj kulübü, sonsuzluk havuzu, havuz barı ve gizli bir bar dikkat çekici unsurlar arasında yer alıyor. Yerel ürünlerle hazırlanan Yunan mutfağının lezzetlerini sunan aile dostu restoran Atria ve Yunan mitolojisinden ilham alan holistik tedaviler sunan üç katlı sahil SPA’sı da tesisin öne çıkan imkanları arasında. Dalış meraklıları, tesisin dalış merkezi aracılığıyla gizli koyları keşfedebilir veya bir arkeolog eşliğinde antik tatil yerlerine turlar düzenleyebilir.

Keşfedilmeyi bekleyen bu destinasyon, Kiklad Adaları'nın bambaşka bir yüzünü tanımak ve dinlenmek için ideal bir ortam sunuyor.