Mahremiyet ve ihtişam arayanlar için eşsiz bir kaçamak noktası

01 Haziran 2019

Porto Zante Villas & Spa gözlerden uzak tatil tapmak isteyenlerin uğrak mekânı.

Antik Yunan kültürünün modern dünya ile kesiştiği Zakynthos adasında yer alan Porto Zante Villas & Spa misafirlerine seçkin bir konaklama sunarken kişiye özel servisleri, benzersiz iç mimarisi ve enfes restoranlarıyla tatil deneyimini bir üst noktaya taşıyor.
Conde Nast Traveller dergisinin Avrupa’nın en iyi otelleri arasında gösterdiği Porto Zante konuklarına eğlenmeleri için birçok imkân sağlıyor. Sakin bir tatil geçirmek isteyenler için villaların özel havuzunun yanı başında yemek organizasyonlarından yoga dersleri ve spa işlemlerine kadar çeşitli seçenekler sunulurken, adrenalin dolu bir tatil geçirmek isteyenlere de motorlu su sporları ve dalış organizasyonları düzenleniyor.
Ege Denizi’nin olağanüstü manzarasına karşı konumlandırılmış 10 villa ile hizmet veren Porto Zante konularına özel tahsis ettiği yatlar ile komşu adaları ve sahilleri keşfetme imkânı da sağlıyor. Kaplumbağa Adası’na düzenlenen turlar ile konuklar caretta carettalar ile iç içe olma şansını yakalarken bu muhteşem hayvanların habitatları ve neden yok olma tehlikesi ile karşı karşıya oldukları hakkında geniş alabiliyorlar.

Porto Zante The Club House Restaurant’da Yunan ve Akdeniz mutfağının ağız sulandıran lezzetlerinden örnekler sunarken Asian Fusion Restaurant’da ise leziz Uzakdoğu mutfağını konuklarının beğenisine sunuyor.