Mandarin Oriental Lago di Como yaz sezonu için kapılarını açıyor

02 Haziran 2020

Konaklama ve ortak alanlarda yapılan ek düzenlemelerin ardından Mandarin Oriental Lago di Como, 20 Haziran 2020’de konuklarını karşılamaya hazırlanıyor.

Mandarin Oriental, Lago di Como otel grubu çapında “We Care” inisiyatifinin bir parçası olarak yeni sağlık ve güvenlik önlemleri ile 20 Haziran 2020’de kapılarını yeniden açıyor.


Seyahat edecek konukların varış yerine uygun olarak düzenlenmiş gerekli sağlık beyan formlarını doldurmalar bekleniyor. Tüm konuklar ve çalışanlar için sıcaklık kontrolleri yapılarak hassas sıcaklık değişimini tespit etmek için iyileştirilmiş protokoller devam ediyor.


Mandarin Oriental markalı kişisel koruyucu ekipman, tüm konukların kaldıkları süre boyunca yüz maskeleri, dezenfektan el dezenfektanları ve tek kullanımlık eldivenler dahil olmak üzere konukların kullanımına sunuluyor.


Tüm otel alanlarında düzenli dezenfeksiyonun sıklığı arttırılırken yönergelere uygun sosyal mesafe kuralları restoran ve barlarda uygulanıyor. Tesiste yer alan spa ve sağlıklı yaşam alanlarımız eğitim ve tedaviler için özel alanlar da unutulmamış.