Marc Jacobs yeni markası ile modayı yeniden tanımlıyor

14 Haziran 2019

Moda dünyasında heyecan yaratması beklenen Marc Jacobs’ın yeni markası ilhamını tasarımcının vintage hayranlığından alıyor.

Ünlü tasarımcı Marc Jacob’s geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından tanıttığı yeni markası The Marc Jacobs ile gardıropların vazgeçilmezi vintage parçaları modern tasarımlarla birleştirmeyi amaçlıyor. “Şu an yaptıklarımdan farklı bir şey yapmak istedim,” diyen tasarımcı sokak ve parti stilini elegant parçalar ile birleştirerek modaseverleri tabuları yıkmaya çağırıyor.


The Marc Jacobs giyim, çanta, ayakkabı, takı ve aksesuar gibi ürünler içerecek. Marc Jacobs’ın podyuma çıkardığı kreasyonlardan çok farklı bir görüntü sunan The Marc Jacobs, tasarımcının yakın arkadaşlarından ilham alıyor. Yönetmen ve senarist Sofia Coppola’dan Londralı ünlü şapka tasarımcısı Stephen Jones’a kadar Jacobs’ın dostları yeni markası için kollarını sıvamış.


Jacobs’ın yeni markasının kampanyası ise Lotta Volkova’nın stil danışmanlığı altında Hugo Scott tarafından çekilmiş. The Marc Jacobs koleksiyonunun bu özel parçalarına seçili Marc Jacobs mağazalarından veya marcjacobs.com’dan ulaşabilirsiniz.