Marc ve Anna Bir Arada

30 Mayıs 2018

Onlar hem çok iyi dostlar, hem de New York’un tasarım kolundaki iki sağlam kalesi. Marc Jacobs ve Anna Sui, ‘tuhaf’ zevkleri olan moda canavarları için güçlerini birleştiriyor.

"Özellikle Sui’nin makyaj ürünleri ve Jacobs’un giysileri, Japonya’daki şehirli alışveriş merkezlerinde en çok satanların başında geliyor."

İki yakın arkadaş Marc Jacobs ve Anna Sui, en garip taraflarını ortaya çıkarıyor ve sınırlı sayıdaki bir seride, aksesuarlar, ayakkabılar, tişörtler ve sweatshirtler yaratıyorlar. İki marka da Japon piyasasında çok önemli. Özellikle Sui’nin makyaj ürünleri ve Jacobs’un giysileri, ülkedeki alışveriş merkezlerinde en çok satanların başında geliyor. O sebeple bu koleksiyonun da ilk önce 2 Mayıs’ta Isetan’da sunulmuş olması hiç de tesadüf değil.


Koleksiyonunun dağıtım ağına gelince... Sui’nin dünya çapındaki mağazalarında ve aynı zamanda Marc Jacobs’un hem mağaza hem de online satış butiğinde bulunacak olan parçalar üzerlerinde, Miss ve Mister Jacobs karikatürlerinin yaratıcısı illüstratör Will Broome’un harika çizimlerini barındırıyor.