Meksika Rivierası'nda ayrıcalıklı bir destinasyon: ONE&ONLY MANDARINA

25 Haziran 2021

Meksika'nın en hayranlık uyandıran kıyı yağmur ormanlarına kusursuz bir şekilde entegre edilen One&Only Mandarina, benzersiz bir deneyim sunuyor.

Meksika'nın en hayranlık uyandıran kıyı yağmur ormanlarına kusursuz bir şekilde entegre edilen One&Only Mandarina, benzersiz bir deneyim sunuyor. Kendinizle, sevdiklerinizle ve doğayla yeniden bağlantı kurmaya teşvik eden, lagünler ve palmiyelerle çevrili kumların ve zümrüt rengi uçurumun ortasında birleştirici bir ortam hayal edin. One&Only Mandarina, bozulmamış doğanın, açık hava yaşamının ve kültürel mirasın Meksika’daki mabedi.Kesintisiz dağ ve deniz manzarası sunan size özel sığınağınızda dinlendikten sonra, modern bir dokunuşla güncellenmiş otantik Meksika lezzetlerini tadabilirsiniz. İsterseniz kendinizi vahşi doğaya bırakın, ister sayısız doğa parkurunu ve derinlerdeki yaratıkları keşfedin. Uçurumun tepesindeki zarif salonlardan büyüleyici gün batımlarını seyredin. Gevşeme zamanı geldiğinde, doğadan ilham alan şifalı bir terapi için SPA’yı ziyaret edin. 


Meksika'nın en hayranlık uyandıran tropikal kıyı yağmur ormanlarından birinin çevrelediği bu büyüleyici destinasyon, gelecek seyahat planlarınızda üst sıralarda yer almaya aday.