Mezzatorre Hotel tarihi gözlem kulesini lüks bir çekim noktasına dönüştürüyor

21 Haziran 2019

Ischia Adası’na konumlanan yeni Mezzatorre Hotel adanın İtalya’nın tarihi dokusu unutulmaz bir tatil keyfiyle birleştiriyor.

İtalya’nın Ischia Adası’ndaki 16. Yüzyıldan kalma gözlem kulesi 5 yıldızlı Mezzatorre Hotel ile yeniden hayat buldu. Adanın en kuzey ucunda yer alan Mezzatorre Hotel, kendisine ait kumsalı ile misafirlerini Tiren Denizi’nin eşsiz manzarasında ağırlıyor. 


46 odası ve 11 süiti ile konuklarına maksimum konfor olanakları sağlayan hotelin odalarının bazıları gözlem kulesinin içerisinde yer alırken bir kısmı da kulenin etrafındaki kır evlerine konumlandırılmış. Odaların hepsinde beyaz rengin ağırlığı hissedilirken sade dekorasyonu sayesinde pencereden içeriye dolan muhteşem güneşi ve manzarayı takdir etmek daha da kolaylaşıyor.

Mezzatorre Hotel hem açık hem de kapalı havuzu ile misafirlerine hizmet veriyor. Hotelde ayrıca iki restoran, bir beach club ve Pellicano Group’un kreatif direktörü Marie Louise Sciò tarafından kürate edilen bir butik de bulunuyor.

Yüzyıllar boyunca kaplıcaları ile ün salan Ischia Adası’nın bu nimetlerinden Mezzatorre Hotel’de sonuna kadar faydalanıyor.  Hotelin wellness merkezi yerel kaplıca suları ve çamurlarıyla adanın geçmişinden günümüze kadar gelen yenileyici ve iyileştirici büyüsüne konuklarına sunuyor.