Miami’nin yeni oteli zamansız ihtişamın son adresi

24 Mayıs 2019

İlhamını denizden alan Mr. C Coconut Grove Hotel Florida, konukseverliği lüks ile buluşturuyor.

Atlantik Okyanusu’na kıyısı bulunan Miami’nin sahiline yeni eklenen Mr. C Coconut Grove Hotel, mimarisi ile lüks yatları andırırken, konuklarına Florida’nın göbeğinde İtalyan sahillerinin ihtişamını yaşatıyor. 

Güney Florida’nın ortasında bir vaha görünümündeki Mr. C Coconut Grove Hotel, ikonik Murano camları, geniş terasları, yüksek tavanları, 100 odası ve çatı katındaki Bellini Restoranı ile İtalyan sahillerindeki villaları andırıyor. 

Otelin tasarımı ise Miami’ye hiç de yabancı olmayan bir ismin elinden çıkma: Martin Brudnizki. Miami’yi farklı kültürlerin buluşma alanı olarak tanımlayan Brudnizki, 2010 yılında Soho Beach House’u tamamladıktan sonra Miami’ye üç farklı proje için geri dönmüş. Otelin mimarisi hakkında konuşan Brudnizki, İtalya’nın altın çağından aldığı ilhamla klasik yatların samimiyetini ve ihtişamını birleştirdiğini anlatıyor. 


Mr. C Coconut Grove, tatillerinizi geçirmek için muhteşem bir destinasyon olduğu kadar toplantılar ve sosyal organizasyonlar için de ideal bir otel. Otelin en üst katında bulunan balo salonu Biscayne Körfezi’ne panoramik olarak konumlandırılmış. 180 kişilik yemekli davet ve 250 kişilik bir kokteyle ev sahipliği yapacak kadar da geniş. 

Miami’nin en eski yerleşim birimlerinden birinde yer alan otel, şehrin turistik merkezleri olan Coco Walk, birçok ünlü restoran ve bara ise sadece yürüme mesafesinde.