Mistik Doğanın Ultra Lüks Keşfi

25 Mart 2019

Bu ultra lüks yat yolcularını Endonezya’nın keşfedilmemiş adalarına doğru yola çıkarıyor.

Endonezya’nın sadece vahşi hayvanlara ev sahipliği yapan ıssız adalarını süper lüks bir yatla gezmenin eşsiz deneyimini yaşamak ister miydiniz?

Lüks seyahatler artık yalnızca üst düzey konfor ve hizmetler anlamına gelmiyor, bu tarz seyahatleri tercih eden gezginler kişiselleştirilmiş, eşsiz deneyimler yaşamak istiyor. Atzaro adlı turizm şirketi de bu beklentiyi sonuna dek karşılayacak, yolcularına hem macera hem de lüksü aynı anda sunacak özel cruise yolculukları tasarlıyor.

 

Güney Doğu Asya’nın egzotik ülkesi Endonezya’da, Bali’nin lüks bungalow otellerinde sakin bir tatil geçirmekten daha fazlasını yapmak isteyenlere özel tasarlanan bu yolculuk, ülkeye özgü geleneksel bir tekne türü olan, iki direkli yelkenli Phinisi’lerden ilham alınarak üretilmiş 55 metrelik Prana adlı yatla yapılıyor. 

Bu ultra lüks yat yolcularını Endonezya’nın keşfedilmemiş adalarına doğru yola çıkarıyor. ‘Kişiye özel’ tarzda yaratılan bu yolculukların en macera dolu olanı ise Komodo ejderhalarının yaşadığı, aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası listesinde de yer alan adalara yapılan cruise turu.

 

Bu turda, dünyanın en iyi dalış alanlarında profesyonel dalgıçlarla birlikte deniz altının muhteşem güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Bunun dışında gün doğmadan uyanacak ve gezegenin en büyük kertenkelelerini ve diğer vahşi hayvanları yakından görebileceğiniz bir safariye katılacaksınız. 

 

Pembe kumsallarıyla büyüleyen Padar Adası’nda denize girmenin benzersiz deneyimini yaşayacak, güneş batarken Pulau Koaba Adası’ndan havalanan, büyük bir yarasa türü olan Sunda’ların binlercesinin gökyüzünde yaptığı gösteriye teknede kokteylinizi yudumlarken tanık olacaksınız.
Komodo Milli Parkı’nın el değmemiş mistik güzelliklerini görmenin en ayrıcalıklı yolu olan Prana yatında gündüzleri doğanın en vahşi ve ıssız halini, akşamları ise konforun zirvesini deneyimleyebilirsiniz.