Miu Miu'nun kuralsız oyunu

13 Mayıs 2019

Bu tabureyi istediğiniz gibi renklendirebilirsiniz.

İtalyan moda markası Miu Miu, kullanıcıların bir dizi renkli mandalla sınırsızca özelleştirebilecekleri delikleri olan bir tabure tasarlamaları için kreatif ajans M / M Paris ile işbirliği yaptı.


Sağlam ve taşınabilir M / Matching Colorstool, yüzeyleri boyunca sistematik olarak 300 delik açılmış, ıhlamur ağacından yapılmış üç ayaklı bir tabure.
“Kuralsız masaüstü oyun” olarak tanımlanan oyunda oyuncuların amacı, kendi kişiselleştirilmiş desenlerini oluşturmak için büyük boy kibrit çöplerine benzeyen farklı renkteki ahşap çubuklarla tahta üzerindeki delikleri doldurmak. M / Matching Colourstool, bu yılki Milano tasarım haftasında 9 - 14 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen bir enstalasyonda yer almıştı.


Teatro Gerolamo’da düzenlenen sergi, "fantezileri gerçekleştirebilecek ve gerçeği çarpıtabilecek" taburenin "teatral potansiyelini" yansıtmayı amaçlıyor. Tabureden sadece 300 tane üretildi ve Miu Miu'nun Milano'daki Via Sant'Andrea'daki en büyük mağazasında tamamen bu projeye adanmış bir vitrinde satışa sunuldu.