Moda ve seyahatin Los Angeles’teki yeni adresi: Bulgari Hotels & Resorts

25 Ekim 2021

2025 yılında açılması planlanan Bulgari’nin yeni oteli lüks ve yüksek modayı Los Angeles’a getirecek.

Herkes Bulgari’nin, 2024 yılında Miami’de açacağı oteli beklerken İtalyan mücevher markası Amerika’daki ikinci otelinin müjdesini verdi. Lüks markanın yeni oteli 2025 yılında Los Angeles’ta, Rodeo Drive’ın sadece birkaç kilometre ötesinde konuklarını ağırlamaya başlayacak. Travel + Leisure dergisine konuşan Bulgari CEO’su Jean-Christophe Babin yeni otelin marka için lüks destinasyon yaratma projesinin anahtarlarından birisi olduğunu söyledi. 


Bulgari’nin Los Angeles’taki oteli 130,000 metrekare alana yayılacak. Santa Monica Dağları’nın eteklerinde yer alan otelde 58 oda, sekiz özel mülk, Bulgari’nin imza restoranı Il Ristorante, spa, spor salonu, sinema salonu ve sadece 8 kişilik özel bir sushi bar olacak. Otelin özel mülklerinin 1,000 ila 4,500 metrekare genişliğinde olacağı söyleniyor. Her mülkün kendine özel iç ve dış mekanlarının yanı sıra bu mülklerde konaklayacak konuklar otelin ayrıcalıklı deneyimlerine de erişim sağlayabilecek. 

Bulgari’nin Los Angeles oteli iç mekanlarda sınırsız lüksü konularına sunarken dış mekanlar da doğanın en güzel halini sunmayı amaçlıyor. Kaliforniya’ya özgü yüzlerce yıllık ağaçların yanında yaklaşık 1,000 adet yetişkin ağaç da otelin açık alanlarına ekilmiş. Doğal hayatı koruduğu gibi çeşitli bitki ve hayvanlara yeni bir yuva olmayı amaçlayan otel aynı zamanda mülkün etrafındaki doğal göletlere de yenilerini ekleyecek.