Modern İlişkiler Üzerine keyifli bir sohbete davetlisiniz

13 Nisan 2020

Sydney Opera House, yeni dijital programı dahilindeki birbirinden keyifli içerikle her hafta oturma odanıza konuk oluyor.

Botton, romantik mitlerin ve yanılgıların modern ilişkileri nasıl şekillendirdiğinden bahsederken sevmenin, sevilmenin ve aşık kalmanın ne anlama geldiğini sorguluyor.

Sydney Opera House, yeni dijital programı dahilindeki birbirinden keyifli içerikle her hafta oturma odanıza konuk oluyor. Haftalık paylaşımlarında ruhunuza hitap edecek birbirinden keyifli sohbet ve performansları deneyimleme fırsatı sunuyor. 


Program dahilinde School of Life’ın kurucu üyelerinden olan Alain de Botton’ın 2016 yılında aşk üzerine yaptığı konuşmayı buradan dinleyebilirsiniz. Kitaplarında edebiyat ile hayatı başarıyla yorumlayan ve çeşitli kavramları felsefi tarzda işleyerek onları gündelik yaşamla ilişkilendiren de Botton, konuşma kapsamında esprili anlatımı ve çağdaş gözlemleriyle, romantik mitlerin ve yanılgıların modern ilişkileri nasıl şekillendirdiğinden bahsederken sevmenin, sevilmenin ve aşık kalmanın ne anlama geldiğini sorguluyor. Daha önce hiç paylaşılmamış bu arşivleri izlemek için tek yapmanız gereken web sayfasını veya YouTube kanalını ziyaret etmek.