Modern Yaklaşımlarla Yenilenen İnci Koleksiyonları

29 Temmuz 2022

Zarif takı ve mücevherlerin vazgeçilmezi inciler, yeni nesile ayak uydurarak çağdaş yorumlarla buluşuyor ve geleneksel kalıplarından kurtuluyor.

Görselliği ve zarafetiyle göz dolduran inci takılar, şimdi sürdürülebilirliği öne çıkarabilmek adına çok daha eğlenceli versiyonlara dönüşüyor. Öne çıkan inci koleksiyonlarını sizler için derledik. 


Suzanne Kalan:


Suzanne Kalan, geçen yılın inci koleksiyonunu neşeli bir renk cümbüşü ve yeni parçalarla geliştiriyor. Yuvarlak inciler, canlı pembe ve mavi safirlerle buluşarak klasik bir trende cesur bir yaklaşım sunuyor.
Sarah Madeleine Bru:


Sarah Madeleine Bru, kendi adını taşıyan mücevher markasına mobilya ve seramik tasarımında bir arka plan getiriyor. Yeni koleksiyonu, inci küpeleri modern bir üsluba uyarlayarak geri dönüştürülmüş altının estetik kıvrımlarıyla birleştiriyor.
Pearl Octopuss.y:


Oslo merkezli mücevher markası Pearl Octopuss.y'den Diamond Snake küpeler, eğlenceli bir yaklaşımı benimsiyor. Gümüş kaplamalı kare boncuklar üzerindeki büyük boy inciler, trendi yakalamayı başarıyor.

Mara Paris:


Mara Paris, yeni Haven koleksiyonunda incilerin sıra dışı güzelliğini kutluyor. Küpelerden ve bir yüzükten oluşan yeni parçalar, tatlı su incilerini altın yaldızla bir araya getirirken geleneksel stilleri modern bir yaklaşımla yorumluyor.