Montana'nın Nefes Kesen Dağlarının Arasında: One&Only Moonlight Basin

24 Mart 2022

One&Only koleksiyonunun son ismi One&Only Moonlight Basin'in 2024'te ziyaretçileriyle buluşması bekleniyor.

Montana'nın buzlu dağlarının ortasında tasarlanan ilham verici bir atmosfer ve benzersiz bir macera imkanı... One&Only koleksiyonunun son ismi, One&Only Moonlight Basin'in 2024 yılında açılması öngörülüyor.

 

Amerika'daki ilk One&Only adresi Moonlight Basin ile vahşi doğada kaybolmak, eşsiz yamaçlara karşı temiz havanın tadını çıkarmak ve büyük kartalların uçtuğu, görkemli geyiklerin dolaştığı panoramik manzaralar eşliğinde birinci sınıf mutfağın lezzetlerini deneyimlemek mümkün. Koyu yeşil yapraklı ormanlar ve karla kaplı dağlarla korunan One&Only Moonlight Basin, ziyaretçilerin kendilerini tamamen canlı ve hayatta hissetmelerini sağlayacak enfes bir ortam sunuyor.
Montana'nın çok katlı manzaralarıyla çevrili bu 8,100 dönümlük geniş alan, yıl boyunca birçok yenilik sunmaya hazırlanıyor. Kış, dünyanın dört bir yanındaki kayakçıları Big Sky'ın yamaçlarını getirirken; ilkbahar, yaz ve sonbahar yürüyüş, bisiklet, kano ve balıkçılık etkinlikleriyle öne çıkıyor.


Olson Kundig tarafından tasarlanan bu cesur alanlar, doğal çevreye saygılı, soğuk iklim unsurlarına dayanıklı malzemelerle tasarlandı. Sanatsal ögeler, davetkar tekstiller, tabandan tavana çarpıcı pencereler ile desteklenen ambiyans, ziyaretçilerin manzarayla bütünleşmesine olanak sağlıyor.Montana'nın eşsiz ormanları ve karla kaplı dağları arasında One&Only’nin yeni adresi, 2024 yılında misafirleriyle buluşmak için gün sayıyor.