Morukuru Beach Lodge

26 Ağustos 2018

Geleneksel bir Güney Afrika gezisinin dışında unutulmaz bir deneyim arayanlar için Morukuru Beach Lodge, konfor, lüks ve sürdürülebilirliği birleştiriyor.

"Burası, gurme yemekleri ve küçük samimi konaklama olanağıyla, vahşi ve ham doğa içerisindeki lüks bir plaj köşkü."

Batı Cape De Hoop Tabiatı Koruma Alanı ile aynı sahil şeridinde yer alan Morukuru Beach Lodge, Hint Okyanusu'nda Cape Town'dan üç saat uzaklıktaki konumunda, kum tepeleri, kireçtaşı kayalıkları ve okyanusun pitoresk manzaralarını sunan özel bir sahil tesisi. Hint Okyanusu’nda “zarif lüks ve konfor için kutsal bir alan” olarak tasarlanan inziva mekanı, dört adet okyanus manzaralı lüks süit ve bir adet kum tepesi manzaralı süitten oluşuyor. Konuk evi, korumalı alan 'Balina Patikası'nın sonunda yer almasıyla dünyanın en iyi kıyıdan balina izleyebileceğiniz noktalarından biri. Temmuz'dan Ekim ayına kadar neredeyse her zaman balinaları burada kolayca gözlemleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, tatilinizi bir safari sürüşüne ya da deniz yürüyüşüne çıkmak, plajda rahatlamak, dağ bisikletiyle gezmek ya da şnorkel ile dalmak gibi her zevke uygun ve dopdolu aktiviteler ile zenginleştirebilirsiniz. 


Elektrik, güneş panelleri tarafından sağlanmakta, sıcak su pelet brülörleri tarafından üretilmekte ve tüm köşelerde su bazlı yerden ısıtma bulunmakta. Bu yönüyle Morukuru Beach Lodge, doğa dostu ve sürdürülebilirliğe önem veren bir konaklama alternatifi. Tazelenmek ve rahat bir nefes almak isteyeceğiniz zamanlar için bir havuz, bir teras ve korunaklı bir avlusu bulunmakta. Burası için gurme yemekleri ve küçük samimi konaklama olanağıyla, vahşi ve ham doğa içerisindeki lüks bir plaj köşkü diyebiliriz. Daha fazla bilgi almak ya da rezervasyon yaptırmak için, Morukuru Beach Lodge web sitesini ziyaret edebilirsiniz.