Muhteşem Bir Atmosferde Masseria Moroseta

07 Temmuz 2022

Masseria Moroseta, zeytin ağaçlarının üzerinden denize bakan muhteşem bir atmosferde misafirleriyle buluşan beyaz taş detaylı sade ve huzur verici bir çiftlik evi.

Geleneksel teknikler ve yerel malzemeler kullanılarak inşa edilen Masseria Moroseta, geçmişin kitlesel yapılarından ve özellikle de çiftlik evlerinden etkileniyor. 500 yaşında ağaçların bulunduğu beş hektarlık zeytinliklerin içinde yer alan Masseria Moroseta, gerçek bir dinlenme imkanı sunan kırsal sadeliğin ortasında tamamen izole hissettiren bir yerleşim bölgesi.
Geleneksel bir çiftlik evinde olduğu gibi, her şey orta avlunun etrafına yerleştirilmiş duruma. Deniz manzaralı salon ve verandayı, çatı terasına ulaşan merdivenler, altı oda ve süit, yarısı özel bahçeli ve diğer yarısı tarlalara bakan özel teraslar tamamlıyor.Tonozlu tavanlar ve taş zeminler, en sıcak günlerde bile içeriyi serin tutuyor. Oturma odası, açık mutfak ve barbekü içeren veranda, spa ve spor salonu ve büyük havuz dahil olmak üzere hem içeride hem dışarıda özel anlar için birçok samimi köşe bulunuyor.