Muhteşem Bir Konaklama Deneyimi: Chateau St Victor la Coste

26 Mayıs 2022

Nostaljik St Victor la Coste köyünde yer alan Chateau, taş duvarlar ve yeşillikler arasındaki havuzu, klasik Fransız detayları ve antik ambiyansı ile eşsiz bir inziva seçeneği sunuyor.

Fransa'nın en iyi üzüm bağlarından bazılarıyla çevrili Chateau, meşe ormanları ve küçük köy yollarıyla şehirden uzak enfes bir dinlenme noktası.

 

Kır evleri de dahil olmak üzere 9 banyolu 10 yatak odasında maksimum 18 kişinin konaklayabildiği Chateau'nun tamamı için rezervasyon yapılabiliyor. Fransız nostaljisinin modern tasarımlarla buluştuğu mülk, huzur, konfor ve ilham verici deneyimler vadediyor.


Gerçek bir ev mantığında müşterileriyle bir araya gelen Chateua, kahvaltı servisi sunmuyor ancak donanımlı ve geniş mutfağı, her kır evi ve süitin dışında yer alan masa ve sandalyeleri ile kendi evinizin konforunu tatil keyfinizle buluşturmanızı sağlıyor. Ayrıca isterseniz Chateau'nun önerisiyle bir şef hizmeti almanız da mümkün. 


Ev konforunu yeni bir lokasyona taşımak ve eşsiz Fransız bahçeleri arasında, yeşillikler içerisinde sakin bir tatil yapmak isteyenler için Chateau görülmeye değer bir lokasyon.