Mulberry ve Axel Arigato İş Birliği

18 Nisan 2023

Mulberry ve Axel Arigato özel bir kapsül koleksiyon üzerinde iş birliği yaptı.

Hem moda tutkunları hem de sokak giyim tutkunları, kendinizi hazırlayın: İsveçli yaşam tarzı markası Axel Arigato, piyasaya sürülen sınırlı sayıda hazır giyim, çanta, ayakkabı ve aksesuar koleksiyonunda ingiliz lüks markası Mulberry ile güçlerini birleştirdi.
Seçkin ürün yelpazesi, Axel Arigato'nun minimalist markasını ve Mulberry'nin zamansız ingiliz klasisizmi, hem Mulberry arşivlerinden hem de son 50 yılın popüler kültür hitlerinden ilham alarak sonsuza dek sürecek bir iş birliği için bir araya getiriyor.


Mulberry'nin CEO'su Thierry Andretta, "Topluluk ve yaratıcılık değerlerimizi paylaşan bir marka olan Axel Arigato ile işbirliğimizi ortaya koymaktan mutluluk duyuyoruz. Dna'mızın ve arşivimizin ikonik unsurları, özünde sürdürülebilirliği olan bir koleksiyonda yeniden yorumlandı.’’ dedi. Axel Arigato'nun kurucu ortağı Max Svärdh, Axel Arigato'nun hikayesinde Mulberry gibi köklü bir marka ile bu büyüklükte bir işbirliği kurmanın heyecan verici bir bölüm olduğunu belirtti. Ürün yelpazesinde renkli siperlerin (ilkbahar giyim tarzı için mükemmel) yanı sıra sofistike, nötr tonlarda rahat kesim kot pantolonlar ve işlemeli üniversite ceketleri de yer alıyor.


Koleksiyon, hem Mulberry'nin 'Made to Last' anlayışına; hem de Axel Arigato'nun çevreye sorumlu tasarım yaklaşımına saygı duyuyor. Tüm çantalar Birleşik Krallık'ta Mulberry'nin karbon nötr Somerset fabrikalarında çevre onaylı deri ile üretilirken, kullanılan tüm pamuklar organik sertifikalı.