Mutfaklarda Dolce&Gabbana etkisi

01 Haziran 2019

İtalyan ruhunu yansıttığı koleksiyonları ile tanınan moda devi Dolce&Gabanna renkli desenlerini mutfak aletleri ile evinize taşıyor.

2017’de Salone del Mobile ile yaptıkları iş birliği ile 100 adet el boyaması buzdolabını 34,000 dolara satışa çıkaran modaevi Dolce&Gabanna 2018’de İtalyan ev aletleri markası Smeg ile piyasa sürdükleri koleksiyonu genişletiyor. 

Yeni tasarımları ile mutfak trendini belirleyen Dolce&Gabanna ikonik marka Smeg ile tost makinesinden blendera kadar birçok alete İtalyan dokunuşu ile hayat veriyor. “Sicily My Love” adlı koleksiyon tasarımcılar Domenico Dolce ve Stefano Gabbana’nın memleketlerine özgü çiçek, meyve ve sebze desenleri ile markanın geçmişine bir saygı duruş ve özüne dönüş maiyetinde. 
Rengarenk gövdeleri ve retro hissiyatıyla mutfakların moda ikonu olmanızı sağlamayı amaçlayan ürünlerin geniş kategoride yer alması, ihtiyaç duyulabilecek hemen her şeyi karşılıyor. Fiyatları 2,000 ile 750 dolar arasında değişen bu küçük ev aletleri ile tarz evlere sahip olabilirsiniz.