My Johnnie

07 Aralık 2017

Tam olarak kendi tat profilinize uyan bir içecek tasarladığınızı ve bu şişesinin aynı tasarladığınız gibi evinize ulaştırıldığını düşünün…

"My Edition’ın amacı, içinden dışına, tam olarak arzuladığınız Johnnie Walker’ı yaratmak."

Keşke tüm hayal ettiklerimiz bu kadar hızlı gerçekleşseydi... Johnnie Walker, kişiselleştirilmiş ürün meraklılarını, koleksiyonerleri ve Johnnie Walker tutkunlarını hedefliyor ve tabiri caizse on ikiden vuruyor. Johnnie Walker’ın My Edition’ı, markanın tat uzmanlarını, dijital tasarımcıları ve teknoloji uzmanlarını bir araya getiriyor. Amacı; içinden dışına, tam olarak arzuladığınız Johnnie Walker’ı yaratmak. Peki tüm bu işlemler nasıl ilerliyor?

Bespoke Blend Tool
Bu online hizmet bir yandan kişisel tat zevkinizi daha derinden deneyimlemenize ve keşfetmenize yardımcı olurken, öte yandan da bu şekilde size özel ve belki de var olmayan bir tadı geliştirebiliyorsunuz.


Kişiselleştirilmiş Etiket

Kişiselleştirilmiş bir içeceğin kişiselleştirilmiş bir etikete ihtiyacı vardır. Bir isim, bir hikaye ya da istediğiniz özel mesajı etiketinize işletebiliyorsunuz.


Cutting Edge Engraving

Cutting-edge bottle engraving teknolojisi, şişenin üzerine izinizi bırakmanızı yani bir efsaneye imza atmanıza yardımcı oluyor.


Limited Edition Presentation Box

Size özel My Edition, onu içmek için doğru zaman gelene kadar bekleyeceği yerde iyi görünmeli, öyle değil mi? Dünya çapında usta tasarımcılar ve sanatçılarla çalışan Johnnie Walker, size özel sınırlı sayıda kutularda, adeta bir sanat serine dönüşüyor.