Napolitan Rüya: Art Hotel Villa Fiorella

25 Mayıs 2021

Deniz manzaralı bir zeytinlik içinde zarifçe konumlanan Art Hotel Villa Fiorella, minimalist konforlu iç mekanları sanat ve tasarımın göz alıcı dokunuşları ile birleştiriyor.

Deniz manzaralı bir zeytinlik içinde zarifçe konumlanan Art Hotel Villa Fiorella, minimalist konforlu iç mekanları sanat ve tasarımın göz alıcı dokunuşları ile birleştiriyor. İster gece gündüz Napoli Körfezi’nin benzersiz manzarasının deneyimleyin ister odanızın sıcak ve konforlu atmosferinin tadını çıkarın; her koşulda Art Hotel Villa Fiorella, rüya gibi bir Napoli deneyimi vadediyor. 


Art Hotel Villa Fiorella, denizin ve göz alıcı gün batımının güzelliğinin tadını çıkarmanın yanı sıra teras ve gökyüzü lounge alanını kullanmak için mükemmel bir alan sunuyor. Burada cam cepheli Terrazza Fiorella restoranda duyulara hitap eden lezzetlerin keyfini çıkarabilir; harika bir atmosferik ve unutulmaz bir akşam ortamı için Cielo Sky Lounge'a çekilebilirsiniz.


Amalfi Sahili'nin hemen yakınındaki Massa Lubrense'de bulunan mülk, ideal bir konuma sahip. Yapacaklarınız ise oldukça çeşitli. Otelin hemen dışındaki şirin balıkçı limanını keşfedebilir; yaklaşık 6 km uzaklıktaki Sorrento'nun eski kentine bir gezintiye çıkabilirsiniz. Eşsiz kasaba manzarası ve canlı denizleriyle büyüleneceğiniz Amalfi Sahili'ni ise mutlaka ziyaret etmelisiniz.Napoli Körfezi ve Capri adasına bakan konumu ile mülk, konuklarına zarif bir atmosfer sunuyor. Panoramik deniz manzarası sunan geniş teraslara sahip iki katlı geniş bir daireden, sizi doğal çevrenizin güzelliğini içinize çekmeye teşvik eden, muhteşem gün ışığını içeriye davet eden farklı seçeneklere kadar size uyacak konaklama seçeneklerini keşfedebilirsiniz.