New York Moda Haftası başladı

08 Eylül 2022

2023 bahar koleksiyonlarının podyuma taşınacağı moda haftasının en beklenen anı Tommy Hilfiger’ın New York’a dönüşü olacak.

New York Moda Haftası, 2023 bahar koleksiyonlarını görücüye çıkarmaya hazırlanan 100’den fazla tasarımcı ve markanın katılımı ile 7 Eylül’de başladı. Haftanın podyum odağına Spring Studios ev sahipliği yapsa da modanın kalbi tasarımcıların farklı mekân seçimleri ile New York’un her köşesinde atıyor. 

 

Altuzarra, Brandon Maxwell, Carolina Herrera, Christian Siriano, Coach, Eckhaus Latta, Gabriela Hearst, Jason Wu, Khaite, LaQuan Smith, Michael Kors, Prabal Gurung, Sergio Hudson ve Tory Burch gibi New York moda haftasının yıldız tasarımcı ve modaevlerinin yanı sıra bu yıl heyecanlı geri dönüşlere de sahne olmaya hazırlanıyor New York şehri. 
Tommy Hilfiger, Area ve Puma yeni koleksiyonlarını sergilemek için uzun bir aradan sonra tekrar New York Moda Haftası'na geri dönüyor.


 

Tommy Hilfiger her sezon öncesi o sezon ürünlerini sunduğu “Şimdi Gör, Şimdi Satın Al” konseptini bu yıl Brooklyn'e getiriyor. Modanın teknolojik devrimin bir parçası olduğuna inanan Hilfiger, markasının doğduğu yer olan New York’un ambiyansı ile gerçeğe dönüşen şovu ile moda severleri Brooklyn'deki Skyline Drive–In'de düzenlenen bir IRL vitrininde ve paralel bir metaverse aktivasyonunda yeni koleksiyonu buluşturacak. Şov 12 Eylül’de Türkiye saati ile sabaha karşı 2’de dijital platformlardan da izlenebilecek.