Olağanüstü Venedik Manzarasında: St. Regis Hotel

08 Temmuz 2022

Avangart görünümü, büyüleyici tasarımı ve özel konumuyla St. Regis Venice, tarihi kökeni çarpıcı ve modern iç mekanlarla birleştirerek şehrin en iyi adreslerinden biri olmaya aday.

Venedik’in ikonik yapılarına bakan muhteşem manzarasıyla St. Regis Hotel, Büyük Kanal ile çevrili özel bir ambiyansa sahip. Yaklaşık bir buçuk asırdan fazla bir süredir bu ayrıcalıklı konumda yer alan otel, incelikle tasarlanmış 130 konuk odası ve 39 süitten oluşuyor.


Misafirlerin kendilerini kusursuz bir konfor alanında bulurken aynı zamanda şehrin tam ortasında rahatlamaya ve sosyalleşmeye zaman ayırmaları mümkün.

Otelin içinde yer alan İtalyan bahçesi, Gio's Restaurant and Terrace, St. Regis Bar ve Arts Bar'da çeşitli yemek ve içecek seçenekleri ise misafirlerine enfes bir gastronomi yolculuğu sunuyor.


Çeşitli alan seçenekleriyle St. Regis Hotel aynı zamanda kutlamalar, düğünler ve toplantılar için 110 kişiye kadar misafir ağırlayacak ayrıcalıklı bir alana sahip.


SPA Süitleri ve egzersiz odası gevşemek için özel yollar sağlarken aynı zamanda otelin arkasında yer alan lüks butikler ve çağdaş sanat galerileri, ziyaretçilerini Teatro La Fenice'ye ve sadece dört dakika uzaklıktaki Piazza San Marco'nun hazinelerine ulaştırıyor.