Openhagen’den Modern Projeksiyon Tasarımı LightBoks

09 Haziran 2024

Openhagen’in şık projektörü, modern tasarımı teknolojiyle birleştiriyor.

Danimarkalı üretici Openhagen’in LightBoks modeli, ahşap ve sıcak dokusuyla kullanılmadığı zamanlarda estetik bütünlüğünü bozan projeksiyon tasarımlarına son noktayı koyarken, modern tasarım estetiğini teknolojiyle birleştiriyor. 


Genellikle özenle üretilmiş gitar aksesuarlarıyla tanınan marka, LightBoks modelini “son derece akıllı ahşap projektör” olarak tanıtırken, bu yeni girişimiyle dikkat çekiyor. Bu cihaz işlevselliği ve de estetik duruşuyla piyasadaki diğer projeksiyon ürünlerinden farklılaşarak konulduğu mekanlarda  teknolojik bir cihaz olmaktan çıkıp dekorun bir parçası haline geliyor. Böylelikle marka çoğu insan tarafından önceliklendirilen estetik bütünlüğe modern bir yaklaşım sunuyor. 

Minimalist bir tasarıma sahip olmasına rağmen modelin iç mekanizması kesinlikle teknolojiden uzak değil. Akıllı telefon, oyun konsolları ve dizüstü bilgisayarları 4K çözünürlükte yansıtmak için modern bir çözüm olarak tasarlanan projektör, aynı zamanda 42 inçten 200 inçe kadar ölçeklenebiliyor. Tasarımın bir diğer önemli niteliği ise projektörün 90 derece döndürülerek akıllı telefon kullanımı için ideal dikey bir ekran oluşturabiliyor olması. WiFi, AirPlay, Bluetooth ve uygulama erişiminin entegre edildiği LightBoks modeli, ayrıca görüntüyü tavana yansıtmak için sırt üstü de yerleştirilebiliyor.


Çeşitli ahşaplardan özenle üretilmiş bu modern projektör sisteminin yakın zamanda gerçekleşecek satış duyurusunu markanın kendi internet sitesinden takip edebilirsiniz.


Görseller: Wallpaper Magazine