Oskar Metsavaht imzalı JANEIRO

25 Mart 2021

JANEIRO, otelci, doktor, sanatçı, hayırsever ve muhtemelen Brezilya’nın en önde gelen moda tasarımcısı Oskar Metsavaht’ın sunduğu en son destinasyon projelerinden.

Kurtarıcı İsa ile İki Kardeş Dağı'na bakan, sıcak hava ve çatı havuzunun turkuvaz ışıltısıyla bu noktanın cazibesi sır değil.

Janeiro gibi oteller, bir şehri çekici kılan yegane unsurlar arasında yer alır. Rio'nun göz alıcı Leblon bölgesindeki bu yeni destinasyon 2019'un başlarında açıldı.


Kurtarıcı İsa ile İki Kardeş Dağı'na bakan, sıcak hava ve çatı havuzunun turkuvaz ışıltısıyla bu noktanın cazibesi sır değil. Bu, doktor, sanatçı, hayırsever ve moda tasarımcısı Oskar Metsavaht'ın son projelerinden.


Şık tasarımıyla öne çıkan Janeiro, Metsavaht'ın eski sörf tahtaları, Waris Ahluwalia tarafından otel için yaratılan özel bir yasemin çayı ve fotoğraf kitaplarının yer aldığı masalarla dolu. Okyanus süitleri, Leblon plajlarının altın milinde Ilhas Cagarras açık denizinin destansı manzarasıyla asılı, füme cam, Traverten mermeri ve Amazon ahşabından oluşan modern bir düzenlemeden oluşuyor.


Geniş banyoların sunduğu derin mutluluğu ve gençleştirici etkisi mükemmel bir Granado ürün yelpazesi ile zenginleştirilmiş. Filet mignon ile yapılan spagetti bolonez ve ünlü Nutella pavê'den oluşan oda servisi menüsünü unutmak ise imkansız.