Özel Tasarımı ve Muhteşem Manzaralarıyla Hotel Terrestre

27 Haziran 2022

Meksika'nın Pasifik kıyı şeridi ile Sierra Madre de Oaxaca arasında konumlanan Hotel Terrestre, eşsiz tasarımı ve muhteşem manzaralarıyla doğanın ortasında misafirlerini karşılıyor.

Olağanüstü bir manzarayı kucaklayan atmosferi ve çeşitli geometrik kıvrımlardan oluşan özel yapısı ile Hotel Terrestre, yeni inşa edilmiş bir otelin aksine, mimarlar ve tasarımcılar tarafından incelikle işlenmiş bir sanat eseri hissine sahip.Terrestre, bölgedeki seyahat anlayışını değiştiren butik misafirperverlik anlayışıyla daha iyi bir gelecek yaratmak için geçmişten gelen teknikleri kullanarak antik tarihi ve modern yaklaşımları bir araya getiriyor.
Puerto Escondido'nun en yeni tasarımları arasında yerini alan Hotel Terrestre, sanat vakfı Casa Wabi, Japon restoranı Kakurega Omakase, Mezcaleria Cobarde ve El Papelillo ile aynı bünyede yer alıyor.
Tamamen farklı deneyimler sunmasına rağmen bu küçük yerleşim bölgesindeki her destinasyon, aynı bilinçli tasarım felsefesini sahiplenerek ayrıcalıklı konukseverliğin geleceğini yeniden tanımlıyor.