Paris’te bir İtalyan: Casa Tua

09 Ekim 2020

Amerika Birleşik Devletleri sınırları dışındaki ilk lokasyonu Paris’teki J.K. Place Oteli’nde açılan Casa Tua, Kuzey İtalya mutfağının en özel lezzetlerini samimi bir atmosferde buluşturuyor.

Amerika Birleşik Devletleri sınırları dışındaki ilk lokasyonu Paris’teki J.K. Place Oteli’nde açılan Casa Tua, beş duyunun unsurlarını harmanlayarak mükemmel bir yemek deneyimi sunuyor. Sıcak bir atmosferde lezzetli Kuzey İtalya mutfağının, kaliteli şarabın ve otelde yer alan sanat eserlerinin tadını çıkarmak için özel bir yer.


Casa Tua Paris, 7. bölgede, Saint Germain bulvarı ile Seine nehri arasında yer alıyor. Michele Bonan ile iş birliği içinde tasarlanan iç mekanlar, Casa Tua’nın klasik tarzına sadık, ancak Marché aux Puces gibi zanaatkar pazarlarından yerel olarak temin edilen nesneler ve dekorlarla Paris'in kendine özel kültürüne atıfta bulunuyor.


Kurucu Michele Grendene ve Michelin Yıldızlı Şef Michele Fortuna tarafından oluşturulan özel menü, Casa Tua'nın klasik yemeklerinin yanı sıra İtalyan mutfağından geleneksel tariflere de yer veriyor.


Casa Tua ve J.K. Place iş birliğini yansıtan ortak felsefe, mümkün olan en iyi hizmeti ve deneyimi sunmanın üzerine kurulu. Buradaki yaklaşımın en önemli noktası ise konuklara evlerinde arkadaşları ile buluşma hissini yaşatmak. Her odası birbirinden farklı olan Casa Tua Paris, ikonik Fransız şehrinin renkli karakterine ve tarzına atıfta bulunan bir destinasyonu olarak Paris’in en iyi restoranlarından biri olacak gibi görünüyor.