Pasifik Okyanusu’na nazır özel bir deneyim

26 Temmuz 2019

Hayalinizdeki tatil için rotanızı Meksika’daki The St. Regis Punta Mita Resort’a çevirin.

The St. Regis Punta Mita Resort’un lobisine adım attığınız andan itibaren özel bir deneyim yaşayacağınızı anlıyorsunuz. Girişte sizi karşılayan sonsuzluk havuzu, palmiye ağaçları ve sesiyle büyüleyen bir çeşme sizi Meksika’nın en özel köşesine davet ediyor.


Punta Mita Resort Licenciado Gustavo Díaz Ordaz Uluslararası Havaalanı’ndan bir saat sürüş mesafesinde yer alıyor. Konukların isteği doğrultusunda otel kendi ulaşım aracını göndererek misafirlerin havaalanından otele ulaşımını da sağlıyor. Otele vardığınızda Punta Mita Resort’un çok da geleneksel olmayan lobisinde siz Pasifik Okyanusu’nun muhteşem manzarasının keyfini çıkartırken check-in işlemleriniz tamamlanıyor ve sizin tek yapmanız gereken odanıza yerleşmek oluyor.


120 süiti ile misafirlerine hizmet veren Punta Mita Resort’un bütün odaları muhteşem bir Pasifik Okyanusu manzarasına bakıyor. Her odada bir adet teras ve dış mekân duşu bulunuyor. Güneş sizi yorduğunda 600 metrekare genişliğindeki odalarda mermer jakuzinin keyfini çıkartabilir ya da 42 inçlik televizyonunuzda film izleyebilirsiniz. Her odaya özel tahsis edilmiş otel görevlisi ise her daim ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır bekliyor. 


Söz konusu gurme lezzetler olunca Punta Mita Resort Carolina Restaurant ile farkını ortaya koymayı başarıyor. Meksika ve Amerika Birleşik Devletleri’nden birçok önemli misafiri de düzenli olarak ağırlayan restoranın öne çıkan lezzetleri ise Kudüs enginarı püresi ile servis edilen kalkan balığı.