Patcharavipa’dan Vintage Parçalara Yeni Bir Soluk

07 Temmuz 2022

Patcharavipa, yüzük ve saat kombinasyonları içeren 'Lignes d'Été Couture' koleksiyonu için 1970'lerin özel parçalarına yeniden hayat verdi.

Patcharavipa Bodiratnangkura'nın 18 karat altınla büyüleyici formlar oluşturan mücevherleri, birbirinden başarılı tasarımlarıyla hayranlık uyandırıyor.


Yüzük, saat ve her ikisinin birleşimini klasik saatçilik kodlarını dönüştürerek birleştiren yeni 'Lignes d'Été Couture' koleksiyonu, vintage parçalara yeni bir soluk getirdi. Koleksiyonda 18 ayar beyaz veya sarı altından yapılmış yüzükler, altın içine yerleştirilmiş veya pürüzsüz boncuklar üzerine dizilmiş berrak şekerli zümrütler ve pembe turmalinler tercih edildi.Patcharavipa, yeni saat parçalarını tedarik etmek için ortağı Kenzi Harleman ile çalıştı ve tasarım süreciyle ilgili “1970'lerin tasarımları çok ilginç. Birlikte çalıştığımız tasarımcılar, farklı bir şey denemekten korkmadılar ve kendilerini tamamen özgür bıraktılar. Bu nedenle tüm saatler farklı ve yaratıcı.” dedi.Yeni koleksiyondaki saatler, Patcharavipa'nın kendine özgü tarzında kişiselleştirilmiş eski bir Piaget Polo modelini, bir Patek Philippe ve nadir bulunan bir Rolex modelini içeriyor.