Pellicano Otelleri 2020 Sezonunu Başlatıyor

18 Mayıs 2020

Pellicano Otelleri, 26 Haziran 2020'de Porto Ercole'deki efsanevi tesisinin kapılarını tekrar açacak.

Pellicano Otelleri, 26 Haziran 2020'de Porto Ercole'deki efsanevi tesisinin kapılarını tekrar açacak. Il Pellicano, konuklara tesisin 70'lerdeki orijinal ruhunu hatırlatacak. Bu samimi otellerin 52 odasının 25 odası açılacak ve bu küçük Toskana cenneti eviniz kadar rahat bir 'Casa Pellicano' olacak.


İtalya'nın sosyal mesafe kurallarının hafifletilmesi ile Toskana'da yeniden kapılarını açacak oteller, günlük menülerinde bölgeden gelen taze ürünleri kullanarak mutfak geleneklerine odaklanacak. Tuscan şarap tadımı, peynir ve farklı ürünler haftalık değişen bir menü olarak sunulacak. Ürünler yerel üreticilerden tedarik edilecek ve konuklara bölgenin sunduğu şeylerden gerçekten zevk alma fırsatı verecek.


La Posta Vecchia da 2020 sezonu için yeni bir konaklama seçeneğiyle yeniden açılacak. La Posta Vecchia’nın sihirli tarihini bir aile evi olarak yeniden yaşamak isteyenler için otel özel olarak kiralanabilecek. Bu eşsiz deneyim, 15 odalı ev, plaja birkaç dakika, hasat edilmiş bir sebze bahçesi ile tamamlanan altı dönümlük bir park, konaklamanızı her zamanki gibi özel kılmak için küçük bir ekip ve deniz manzarası sunuyor.


Grubun Ischia'daki muhteşem yeni oteli Mezzatorre, yenileme projelerine odaklanacak ve misafirlerini 2021'de ağırlamaya hazır olacak. Otellerin bir numaralı önceliği, konukların ve personelin sağlığı. Oteller, DSÖ yönergelerine ve İtalyan ulusal ve bölgesel yasalarına bağlı olarak en iyi sağlık önlemlerini ve prosedürlerini benimsediğinin altı çiziliyor.