Phillips New York Saat Müzayedesi’nde Nadir ve Özel Saatler

01 Haziran 2024

Phillips New York Saat Müzayedesi: X, saat tutkunlarını heyecanlandıracak bir seçkiyle geliyor.

Phillips'in Bacs & Russo ile ortaklaşa düzenlediği New York Saat Müzayedesi: X, göz alıcı bir koleksiyon sunuyor. 8 ve 9 Haziran'da düzenlenecek müzayedede 150'den fazla saat meraklısını bekliyor.


Bu etkileyici müzayede, dünyanın en saygın saat üreticilerinden gelen özel parçaları bir araya getiriyor. Patek Philippe Ref. 1518, Rolex Daytona “John Player Special” ve Philippe Dufour'dan Duality gibi öne çıkan parçaların yanı sıra, müzayedede daha erişilebilir koleksiyon parçaları da bulunuyor. İki Cartier Crash modeli, alışılmadık tasarımları ve dikkat çekici kıvrımlarıyla öne çıkıyor. Rolex, "John Player Special"ın bütçesine sahip olmayanlar için, daha makul iki çelik Rolex Paul Newman Daytona modeli de yer alıyor. Daha eğlenceli bir opsiyon arayanlar ise nadir görülen elmaslarla süslenmiş Vacheron Constantin 1972 modeline göz atabilir.


Son zamanlarda yaşanan bazı endişelere rağmen, müzayede pazarı genel olarak güçlü bir seyir izliyor. 2022'nin rekor bir yıl olmasının ardından, 2024'te de artış bekleniyor. New York Saat Müzayedesi: X, koleksiyonerler için kaçırılmaz bir fırsat sunuyor.